Set van 10 applicators voor lijm MEDIUM VISCOSITEIT voor RC-autobanden - SOUPEL - RECHT te koop rc winkel belgie
  • Set van 10 applicators voor lijm MEDIUM VISCOSITEIT voor RC-autobanden - SOUPEL - RECHT te koop rc winkel belgie

Set van 10 applicators voor lijm MEDIUM VISCOSITEIT voor RC-autobanden - SOUPEL - RECHT

€ 4,90 Inclusief belasting
RP-0289

Set van 10 applicators voor lijm MEDIUM VISCOSITEIT voor RC-autobanden

SOUPEL - RECHT

Aantal

Het belangrijkste verschil tussen RUDDOG Glue Thin (LAGE VISCOSITY) en Medium (MEDIUM VISCOSITY) bandenlijm is hun viscositeit en dus hun toepassing.
Viscositeit en gebruik

De versie met LAGE VISCOSITEIT heeft een lage viscositeit, waardoor deze snel en gemakkelijk in de openingen tussen de band en de velg dringt. Deze versie is bijzonder geschikt voor het vastlijmen van de band op de velg, biedt een snelle hechting en kan snel en vloeiend worden aangebracht.

De versie MEDIUM VISCOSITEIT is dikker en loopt dus minder snel uit. Deze wordt vaak gebruikt om de zijkanten van de band te versterken na de hoofdlijmlaag, of voor reparaties waarbij meer controle over de plaatsing van de lijm nodig is.

Toepassingstips

De Thin lijm is ideaal voor de eerste verlijming en zorgt voor een stevige en gelijkmatige verbinding langs de hele ‘bead’ (rand van de band).

De medium lijm wordt aanbevolen voor afwerkingen of wanneer meer precisie nodig is om overlopen te voorkomen of bepaalde specifieke zones zoals de flanken te versterken.

Deze speciale lijm voor het monteren van banden op radiografisch bestuurbare voertuigen is verkrijgbaar bij Scooter Passion, uw gespecialiseerde winkel voor RC-modelbouw in België.

Ruddog

Specifieke referenties

Je bent misschien ook geïnteresseerd in