- Nieuw
Tamiya TC-01 Formula E GEN2 Car KIT 1/10 - 58681 - Collector - New Old Stock
Hybride monocoque/bovenframe-configuratie zoals bij TA07 en andere huidige Tamiya-chassis.
Compatibel met Touring Car-carrosserieën met 257 mm wielbasis.
Uitzonderlijke stijfheid en meerdere afstelinmogelijkheden.
Type 540-motor in centrale positie.
4x4 cardanaandrijving met TB-05-type differentieels.
Inboard ophanging met lange driehoeken.
Hydraulische dempers geactiveerd door duwstangen en hefbomen.
Verschillende afstandhouders voor zeer nauwkeurige afstelling van camber, caster en toe.
Bumpers + carrosseriehouders voor Formula E of Touring Car-carrosserie.
Compatibel standaard IFMAR-accu's.
Te voorzien : Zender/ontvanger, servo, accupack en lader, verf
De nieuwe Gen2 is goedgekeurd voor deelname aan het Formula E-kampioenschap. Ze is gebaseerd op het gloednieuwe TC-01 chassis en beschikt over krachtigere batterijen dan de vorige generatie. We houden bijzonder van haar slanke en elegante carrosserie met volledig bedekte wielen.
De Formula E heeft zich gevestigd als een van de grote wereldkampioenschappen en sinds 2020 heeft de FIA het officieel erkend als kampioenschap. Ze ziet elektrische voortuwwagens strijden, wat het een ideaal onderwerp maakt voor Tamiya!
Dit model reproduceert de enige momenteel goedgekeurde wagen voor het Formula E-kampioenschap. Ontworpen en gebouwd door Spark Racing Technology (SRT) en het Italiaanse Dallara, de Spark SRT 05E, ook wel "Spark Gen2" of "Gen2" genoemd (voor "Generatie 2"), beschikt ze over krachtigere batterijen dan de vorige generatie en een nieuw verplicht pilootbeschermingselement voor alle FIA-monoplacecategorieën: de Halo.
De basis van het Tamiya RC-model is het gloednieuwe TC-01 chassis met een extreem laag profiel, perfect geschikt voor een Formula E-carrosserie.
Gen2 carrosserie :
Zeer gedetailleerde 1/10-reproductie van de Gen2 in polycarbonate. Aparte achtervleugel en zijpanelen. Lengte: 430 mm, breedte: 188 mm, hoogte: 99 mm.
Halo en spiegels in wit ABS apart aangebracht.
Officiële presentatiewagen-decoratie (stickers).
De radiogestuurde Tamiya TC-01 Formula E GEN2 Car 58681 is beschikbaar bij Scooter Passion, uw gespecialiseerde RC-modelbouwzaak in Belgie